Podmienky používania

Tieto podmienky upravujú používanie www stránky HYPERLOOP-INFO.SK (ďalej len „stránka“) jej návštevníkmi a užívateľmi (ďalej len „užívateľ“).

Používaním internetových stránok portálu www.hyperloop-info.sk súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami používania.

Podmienky používania:

  • Užívateľ súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa ust. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení (ďalej len “osobné údaje” a “zákon o ochrane osobných údajov”).
  • Svoj súhlas so spracovaním osobných údajov, vyjadruje odoslaním kontaktného formulára, ako aj odoslaním žiadosti o zasielanie newslettera a registráciou do fóra.
  • Údaje z kontaktného formulára a žiadosti o zasielanie newslettera, budú použité na zaslanie odpovede v prípade dotazu zadaného cez kontaktný formulár, v prípade newslettera na odoslanie potvrdzujúceho email o odbere newslettera a na zasielanie newslettera. Údaje z registrácie do fóra budú použité na vytvorenie užívateľského konta a jeho aktiváciu.

 

Ak s podmienkami používania stránky užívateľ nesúhlasí, nech bezodkladne prestane stránku používať.

Majiteľom, prevádzkovateľom stránky a autorom textov je fyzická osoba Mgr. Juraj Bakša, ktorá nezodpovedá za správnosť obsahu uverejneného na stránke. Taktiež nezodpovedá za internetové stránky tretích osôb, ktorých odkazy sa nachádzajú na stránke, ani za internetové stránky tretích osôb, ktoré odkazujú na internetovú stránku hyperloop-info.sk.

Kopírovanie či akákoľvek manipulácia s pôvodným textom, uverejneným na www stránke hyperloop-info.sk, sa bez súhlasu autora zakazuje.